Hakkımızda

Kamacı Avukatlık Bürosu 2008 yılında Avukat Zeynep Kuştepesi Kamacı tarafından kurulmuş olup, müvekkillerine Türk hukuku alanındaki konularda nitelikli hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Müvekkillerimiz, uluslararası ve yabancı hukuk alanlarında dünyanın önde gelen küresel bir hukuk bürosunun sunduğu hukuki danışmanlık hizmetine en kapsamlı şekilde ulaşmakta, ulusal mevzuata ve ticari uygulamalara ilişkin sahip olduğumuz birikimin bir yansıması olan hukuki destek anlayışımızdan faydalanmaktadır.

Kamacı Avukatlık Bürosu olarak; müvekkillerimize, dinamik Türkiye piyasasının sunduğu fırsatları yakalamaları ve en iyi şekilde değerlendirmeleri için yardımcı olmaktayız. Bu hizmetlerin yanı sıra, Türkiye’de faaliyette bulunan şirketler için hayati önem taşıyan hukuka uyumluluk, vergi, iş hukuku ve rekabet hukuku alanlarında da danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Özel hukuk alanlarında şirketlere verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, aile hukuku, miras hukuku, sağlık hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri ve sinai haklar alanında faaliyet göstermekteyiz.

Basın bültenleri, yasal değişiklikler ve mevzuattaki gelişmeler hakkında müvekkillerimize yönelik hazırladığımız bültenler ve büromuz çalışanları tarafından hazırlanan makaleler bulunmaktadır.